Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

«
»

В Івано-Франківську в’язні отримали подарунки від святого Миколая

Установа виконання покарань №12 м. Івано-Франківська перебуває під особливою опікою святого Миколая – тут розташовані дві молитовні каплиці, освячені на його честь.

У п’ятницю, 18 грудня, Івано-Франківську УВП №12 відвідали в’язничні капелани о. Арсен Панчак та о. Василь Сливоцький, які разом з волонтерами передали для засуджених подарунки  від св. Миколая.

Найбільш необхідні засоби гігієни для в’язнів допомогли зібрати працівники благодійного фонду «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ», яким керує о. Володимир Чорній. Окрім того, за сприяння парафій м. Івано-Франківська: Царя Христа, зокрема, ігумена монастиря отців-василіан о. Артемія Новіцького та адміністратора парафії Зіслання Святого Духа о. Михайла Віхотя для осіб, що перебувають під вартою були передані засоби особистої гігієни та солодощі. Подарунки для в’язнів приготували також представники громадсько-християнського руху «Клич».

Організатори акції висловлюють щиру подяку усім добродіям за матеріальну допомогу  та  жертвенну працю: «Нехай Господь щедро благословить усіх доброчинців!»

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *