30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

«
»

В пам’ять про історика Ігоря Скочиляса | Розмова про Берестейську Унію, Ігор Скочиляс на Живе ТВ

.
20 грудня відійшов до вічності професор Ігор Скочиляс, завідувач кафедри історії Гуманітарний факультет УКУ. В пам'ять про дослідника історії Київської Церкви ЖИВЕ телебачення Zhyve.tv публікує розмову з Ігорем Скочилясом про Берестейську Унію. Це відео було записано у 2016 р. як пілотний проєкт майбутньої серії програм, але зараз публікується вперше.

У спілкуванні з ведучим Тарасом Бабенчуком Ігор Скочиляс, в доступній формі, розповідає про Берестейську Унію як ключову історичну подію, аналізує її причини і вплив на розвиток Київської Церкви. Також в програмі можна побачити фрагменти з архіву Департаменту інформації УГКЦ. Це уривок з проповіді св. папи Івана Павла ІІ про Берестейську Унію, а також відеосюжет про "Берестейські читання" (серію наукових симпозіумів 1994-1996 рр.) з коментарем молодого доктора історії Бориса Гудзяка (тоді ще навіть не священика).

Дякуємо🙏, що ви є! ▶ ПІДПИШІТЬСЯ http://bit.ly/33c60vX та ВМИКАЙТЕ 🔔, щоб вчасно отримувати сповіщення про онлайн-трансляції та нові відео!

▶ Підтримати ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ →http://zhyve.tv/donate/
ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ (Живе ТБ, Телебачення УГКЦ, УГКЦ наживо) – це суспільно-релігійний проект Української Греко-Католицької Церкви, який забезпечує присутність УГКЦ в медійному просторі та надає віруючим можливість чути голос Церкви, приймати участь у богослужіннях навіть в той час, коли вони не мають змоги відвідувати храм особисто. Створено в 2013 році. Мета проекту «Живе ТБ»: висвітлення діяльності УГКЦ, полегшення комунікації між віруючими УГКЦ в усіх куточках України та за її межами, поширення в українському суспільстві християнських цінностей. ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ створює програми, новини, прямі трансляції, документальні фільми.
• ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ УГКЦ – офіційний сайт http://zhyve.tv/

▶ ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ у соціальних мережах:
• FACEBOOK https://www.facebook.com/Zhyve.tv/
• INSTAGRAM https://www.instagram.com/tv.ugcc/
• YOUTUBE https://www.youtube.com/pressugcc

† Українська Греко-Католицька Церква (УГКЦ) / Ukrainian Greek Catholic Church – офіційний сайт http://ugcc.ua/
ЗНАЙТИ ХРАМИ УГКЦ по всьому світу ▶Інтерактивна карта УГКЦ https://map.ugcc.ua/

#Молитва #УГКЦ #Українська_Греко_Католицька_Церква #Телебачення_УГКЦ #Живе_телебачення #УГКЦ_трансляції #Живе_ТБ #Zhyvetv #УГКЦ_наживо
#Ігор_Скочиляс #УКУ #Історія_УГКЦ #Історія_Церкви #Берестейська_Унія #Унія #Унія_УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *