Найкраще паливо для печей…

В селі колись пекли…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Як знайомилися хлопці й…

Кількадесят років т…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

«
»

Військові стоматологи та щелепно-лицеві хірурги допомагають захисникам України

Фахівців цієї професії завжди щиро поважають за невтомну працю і трішки побоюються в межах інстинкту самозбереження. Для них же нагородою є наше міцне здоров’я та щира красива посмішка – військові стоматологи та щелепо-лицеві хірурги не втомлюються надавати допомогу своїм пацієнтам, і особливо тим, хто отримав поранення та травми, захищаючи нашу країну від російського агресора.
Команда клініки щелепно-лицевої хірургії та стоматології ВМКЦ Південного регіону – це висококваліфіковані фахівці, що надають всі види допомоги, пов’язаної із захворюваннями та травмами щелепно-лицевої ділянки та порожнини рота. Вони набули серйозного досвіду лікування вогнепальних поранень, травм та стоматологічних захворювань в умовах бойових дій, зокрема, і в польових умовах.
У Костянтина був важкий двобічний багатоуламковий перелом кісток середньої зони обличчя. І отримав він його не на війні, а під час санаторного лікування тут, в мирній Одесі.
Під час боїв на сході Укеаїни загинуло чимало його побратимів, але Костянтин залишився практично неушкодженим.
Пройшов час, і дали про себе знати застуджені в окопах суглоби. Через управління соцзахисту чоловік за путівкою поїхав на реабілітацію в один із санаторіїв Одеси. І вже тут, перебуваючи на лікуванні, у сутичці з місцевим населенням, отримав серйозні травми.
Одинадцять військовослужбовців з числа офіцерського та сержантського складу клініки є учасниками бойових дій на сході України. Всі вони були залучені до відряджень, пов'язаних із медичним забезпеченням військових формувань, що стримують ворога на сході.
До Дня Збройних сил команда військових стоматологів Одеси завершила високоспеціалізовану реабілітацію ще одного українського захисника – Володимира Полякова. У 2004 році він затримав серійного вбивцю, а у 2014 став добровольцем у складі Збройних сил України, повернувшись з однієї з країн Європейського Союзу, де мешкав і працював.
4 роки військові стоматологи намагалися відновити його посмішку, але через відданість своїй справі Володимир не мав можливості залишити побратимів та завершити лікування. І тільки зараз, хитке перемир'я на фронті дозволило йому це зробити.
Тепер такій посмішці може позаздрити кожен.
Команда клініки щелепно-лицевої хірургії та стоматології ВМКЦ Південного регіону – це не просто висококваліфіковані фахівці, це однодумці, які довіряють один одному і якісно виконують свою роботу. І такі історії – це лише окремі епізоди їхньої відданої праці.
У період початку бойових дій на Донбасі військовим медикам вдалося організувати роботу польових шпиталів, швидко набрати на навчити фаховій справі молодь, організувати співпрацю з цивільними клініками, щоб рятувати життя українських захисників.
Відповідно до Указу Президента України «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Збройних Сил України», полковнику медичної служби мазуру Віктору Петровичу – начальнику клініки Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, присвоєне почесне звання «Заслужений лікар України».
Ми щиро вітаємо Віктора Петровича із почесною нагородою і пишаємося дружбою з фахівцем свої справи – людиною з сильними руками, міцними нервами та добрим серцем.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *