30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

«
»

Волонтери Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я відвідали геріатричний пансіонат з нагоди дня Святого Миколая

18 грудня святий Миколай від Комісії УГКЦ у справах охорони завітав у Львівський геріатричний пансіонат, що на вулиці Медової печери, 71. Про це Департаменту інформації УГКЦ повідомили працівники Комісії.

«Дуже тішимося, що змогли разом із подаруночками передати трошки любові й уваги тим, хто цього так потребує, а це близько 300 старших одиноких людей, частина яких з інвалідністю!!! Наші чудові волонтери «Майстерня милосердя» спекли смачнющі імбирно-медові пряники, спакували подаруночки, а чудовий Ангелик роздав ці пакуночки стареньким… Також  наші подарунки поїхали до діток у Словіту», – розповіла пані Мирослава Полець, референт Комісії.

«Безмежна вдячність усім, хто долучився до цієї доброї справи коштами, солодощами, фруктами та іншими товарами, низько вам вклоняємося і дякуємо за Ваші милосердні серця.  Отці з Патріаршого дому відслужать Служби Божі за усіх жертводавців», – запевняють у Комісії.  

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *