30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

«
»

Захисники Приазов’я

Перемир’я – ні, не чули, – зі стовідсотковою впевненістю скаже кожен із захисників Водяного. Змінилася хіба що ворожа тактика.
Наших захисників єднають і служба, і втрати, і щоденний тяжкий воєнний побут. Підрозділи морської піхоти відмінно злагоджені, більше того, це фактично одна родина. «Жорік» на фронті з 17 року. Вся родина хлопця – моряки з Миколаївської області. Він також хотів присвятити себе корабельній службі та потрапив до підрозділу морської піхоти, але ніколи про це не жалкував.
Взаємодопомога тут відмінна, кажуть представники молодшого покоління. Це його перша ротація. Юнак закінчив військовий ліцей, дочекався повноліття – і до військкомату. Нині на посаді стрілка-санітара.
«Роккі» свого часу закінчив гірничий університет за спеціалізацією «Економічна кібернетика», спочатку був оператором БПЛА, нині змінив спеціалізацію. Чоловік розповідає до ворожих вогневих провокацій, додалися і елементи психологічно-інформаційного впливу. Так, місяць тому на позиціях противника почали з’являтися ворожі прапори.
Але у певних моментах ворог тактику не змінює, чітко слідуючи кремлівським методичкам, зокрема, і улюбленому путінсько-кисельовському – нас там немає, ви воюєте проти власного народу. Морпіхи попри все, – почуття гумору не втрачають, коли ж це козаки журилися через ворога. Відзначають і церковні, і державні, і особисті свята – і ворог їх у цьому підтримує, щоправда у дивний спосіб – використовуючи у якості доставки подарунків воги.
Спостереження за активністю ворога морпіхи ведуть 24/7. Кажуть, інженерних робіт, котрі здійснює противник за настання холодів поменшало, натомість працює техніка.
У наших захисників завжди свіжий розум і палке серце, сповнене бажання вберегти й захистити рідну країну.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *