30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

«
»

ВООЗ підтримує обмеження на пересування людей до кращого розуміння нового штаму коронавірусу

Регіональний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у Європі Ганс Клюґе назвав «розсудливими» обмеження на пересування людей, які понад 40 країн запровадили у зв’язку з виявленням у Великій Британії нового штаму коронавірусу.

Ганс Клюґе підкреслив, що при цьому необхідно зберігати роботу систем постачання і життєзабезпечення, а також можливість перевезення пасажирів у випадках необхідності.

ВООЗ напередодні похвалила Велику Британію за виявлення і повідомлення про новий різновид коронавірусу, а також закликала утримуватись від паніки, вказавши, що мутації вірусів є постійним явищем.

«Обмеження поїздок, щоб стримувати поширення, залишається розсудливим до часу, коли ми будемо мати більше інформації. Повинні залишатися ланцюги постачання товарів життєвої необхідності та необхідні поїздки», – написав Ганс Клюґе у Twitter у вівторок.

Застереження посадовця з’явилося після того, як багато країн світу заборонили в’їзд людей з Великої Британії.

Окремі проблеми викликало рішення Франції заборонити не лише в’їзд пасажирів, але також і вантажного транспорту з британської території, спричинивши багатотисячні черги вантажних автомобілів по обидва боки протоки Ла-Манш.

Французькі та британські посадовці кажуть, що домовляються про умови поновлення вантажних перевезень.

ВООЗ планує окреме засідання для обговорення нового штаму коронавірусу, який виглядає більш заразним і ймовірно став причиною різкого підвищення кількості виявлених випадків COVID-19 у Великій Британії.

У вівторок представники ВООЗ повторили, що зараз ще нема досить інформації, щоб визначити, чи вплине новий штам на дієвість вакцин від коронавірусу.

Марія Ван Керхове, яка очолює одну з програм ВООЗ щодо COVID-19, сказала, що науковці перевіряють поведінку антитіл і очікують результатів упродовж наступних днів, або тижнів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *