Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

«
»

Кардинал Паролін передав вітання від Папи спільноті лікарні «Дитятка Ісуса»

Кардинал Паролін передав вітання від Папи спільноті лікарні «Дитятка Ісуса»
Державний Секретар подякував персоналові педіатричної установи Святого Престолу, зокрема, за швидку та дієву відповідь на нові виклики, пов’язані з пандемією, що, за його словами, стало можливим завдяки призвичаєнню проявляти свої найкращі якості кожного дня.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

У вівторок, 22 грудня 2020 р., ввечері, кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу, завітав до ватиканської педіатричної лікарні «Дитятка Ісуса», щоби передати спільноті різдвяні побажання. Разом з президентом лікарні Маріелою Енок, він промовив до них із кімнати для нарад за допомогою телекомунікаційних засобів.

Молитва сильніша від вірусу

«Дякуємо Богові, – сказав він, – що існують ці засоби, що дають нам змогу залишатися в контакті, незважаючи на пандемію. Пандемія скоротила наші можливості для зустрічі, але мені було би прикро не провести цю традиційну зустріч з вами. Вітаю та обіймаю кожного, хто сполучений з нами, і передаю разом зі своїми, також вітання та обійми Папи Франциска».

Державний Секретар подякував персоналові за «великодушну, добросовісну, компетентну, смиренну та часто приховану працю», особливо відзначивши «ефективну та сповнену готовності відповідь», яку лікарня змогла дати на нові обставини спричинені пандемією. Відповідь, що стала можливою завдяки «високій планці, яку лікарня щодня ставить перед собою», маючи всі необхідні «людські та духовні» ресурси для того, щоби боротися проти Covid та всіх інших недуг, які гнітять дітей. У цьому контексті він зізнався, що тримає у своєму робочому кабінеті малюнок одного з пацієнтів, на якому зображені діти та напис: «Наша молитва сильніша від вірусу».

Відповіді на надзвичайний стан зі щоденної старанності

Перед «віртуальною» зустріччю з усім персоналом, кардинал Паролін, разом з Маріелою Енок і герцогинею Марією Ґрацією Сальвіаті, спадкоємицею роду, що подарував лікарню Папі Пієві ХІ, зустрілися з вузьким колом лікарів, які протягом року особливо наражалися на небезпеку в боротьбі проти Covid-19. «Перед обличчям нечуваної та непевної ситуації, ви виявилися спроможними запропонувати ефективну відповідь завдяки своїй здатності працювати разом, поєднуючи різні ресурси та компетенції», – сказав Державний Секретар, підкресливши: «Лікарня “Дитятка Ісуса” зуміла проявити найкращі якості саме завдяки тому, що ви звикли викладатися на 100 відсотків у кожному моменті. Саме із щоденного заповзяття народжується здатність давати відповіді також і на надзвичайний стан».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *