Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

ООН проголосила 4 лютого Днем загальнолюдського братерства

ООН проголосила 4 лютого Днем загальнолюдського братерства
У день підписання в Абу-Дабі 2019 року «Документа про загальнолюдське братерство», Організація Об'єднаних Націй на глобальному рівні проголошує День, присвячений сприянню культурі миру, толерантності, включення, взаєморозуміння та солідарності.

Світлана Духович – Ватикан

ООН затвердила резолюцію, в якій проголосила 4 лютого Міжнародним днем загальнолюдського братерства». Саме цього дня 2019 року Папа Франциск та Великий Імам Аль-Таїб підписали в столиці ОЕА Абу-Дабі «Документ про загальнолюдське братерство задля спільного співжиття», що закликає «всіх людей, які носять у серці віру в Бога і віру в людське братерство, об’єднатись та працювати разом».

В комюніке ООН, опублікованому з цієї нагоди, зазначається, що Генеральна Асамблея прийняла цю резолюцію, виходячи з того, що відновлення співпраці між усіма сторонами та сприяння міжконфесійному та міжкультурному діалогу допомагають боротися з пандемією Covid-19 та долати інші виклики, що стоять перед світом.

Члени Верховного комітету втілення «Документа про загальнолюдське братерство» вказали на це рішення ООН як на «велике досягнення в історії людства, зазначивши, що воно перетворює людське братство в міжнародну справу та глобальну відповідальність.

В комюніке зазначається, що, приймаючи резолюцію, Генеральна Асамблея ООН поінформувала держави-члени про зусилля, яких доклали обидва релігійні лідери – Папа Франциск та Великий імам Аль- Азгар – у сприяння міжрелігійному та міжкультурному діалогові. Генеральна Асамблея закликала міжнародне співтовариство сприяти культурі миру, толерантності, включення, взаєморозуміння та солідарності в усьому світі.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *