30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

«
»

Різдво для всіх: просимо підтримати благодійну акцію УКУ «Вифлеємська гостина»

За доброю традицією, 6 січня, у надвечір’я Різдва Христового у Львові, у стінах Українського католицького університету, працівники та студенти організовують благодійну ініціативу – «Вифлеємська гостина».

Аби самотні люди і ті, хто в потребі змогли відчути атмосферу Різдва, організатори просять підтримати акцію, долучившись до збору коштів та стати волонтерами.

Схожу ініціативу запровадив ще митрополит Андрей Шептицький, який у стінах Богословської академії щороку, напередодні різдвяних свят, роздавав подарунки для людей у потребі, серед яких були не лише християни, а й зокрема єврейські діти. Український католицький університет після відновлення своєї діяльності в Україні підтримує цю традицію протягом останніх 26-ти років.

Цей рік не стане виключенням, однак попри пандемію та фінансову скруту у всьому світі, ми просимо всіх небайдужих долучитися до збору коштів та підтримати нашу ініціативу.  Організатори «Вифлеємської гостини 2021» – деканат з душпастирських справ УКУ запрошують допомогти у проведенні Святвечора.  Пожертви можна переказувати на картку 4441 1144 2563 3045 (Роман Хмизюк, референт деканату з душпастирських справ). 

Тривалий час Святвечір для безхатченків, нужденних та одиноких людей відбувався в одному із корпусів УКУ на вулиці Хуторівка, однак цього разу, задля дотримання усіх карантинних норм, організатори перенесли гостину в корпус на вулиці Козельницької (Трапезна УКУ). Розпочнеться святкування 6 січня о 13.00 годині зі святкового богослужіння в університетському храмі святої Софії – Премудрості Божої.

Ціль збірки – 60 тис. грн. Завдяки цим пожертвам, ми зможемо пригостити Різдвяною вечерею щонайменше 100 осіб у трапезній УКУ, а також, по можливості, привезти страви для Святої вечері пацієнтам Обласної клінічної психіатричної лікарні, Паліативного відділення Шпиталю ім. Митрополита Андрея Шептицького та виправної колонії №30.

Цього року організатори очікують в гості 100 осіб, тож запрошують долучитися до допомоги волонтерів 5−6 січня (розставити стільці, столи, їжу, декорувати зал). Щоби долучитися до організації гостини як волонтер, телефонуйте за номером  +380 97 804 40 01 (Анастасія Кисіль, студента ФБФ).

Запрошуємо усіх поділитися радістю великого свята. Нехай у цей різдвяний час ніхто не почувається самотнім, бо Христос прийшов у світ однаково для всіх!

За деталями звертайтеся за телефоном  +380983124296 (Роман Хмизюк).  

Відділ інформації УКУ

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *