30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

«
»

Twitter: президентський акаунт США матиме нуль підписників на час приходу Байдена на посаду

У вівторок соцмедійний гігант компанія Twitter заявила, що не буде автоматично переводити підписників офіційного акаунту президента США а також інших офіційних акаунтів від адміністрації президента США Дональда Трампа до адміністрації новообраного президента Джо Байдена, коли той заступить на посаду.

Офіційні президентські акаунти «не втримають існуючих підписників автоматично», пояснив речник компанії Нік Паціліо.

Натомість, після інавгурації президента США 20 січня, Twitter надасть підписникам вибір, чи продовжувати слідкувати за урядовими акаунтами.

«Наприклад, підписники акаунту @WhiteHouse [офіційний акаунт Білого дому] отримають повідомлення про те, що акаунт було заархівовано в @WhiteHouse45 і їм буде надано можливість підписатись на новий акаунт @WhiteHouse», – повідомили в компанії.

Офіційний акаунт президента США @POTUS має 33 мільйони підписників. Це все ж менше, ніж особистий акаунт президента США Дональда Трампа, на який підписано приблизно 88 мільйонів, зауважили в АР.

В команді Байдена розкритикували такі плани Twitter.

«В 2016 році адміністрація Трампа отримала всіх підписників президента Обами у Twitter на акаунті @POTUS та @WhiteHouse – на заклик команди 44» – твітнув посадовець перехідної команди Байдена Роб Флегерті, говорячи про команду 44-го президента США Барака Обами.

У своєму повідомленні до речника компанії Twitter Ніка Паціліо, розміщеному в соцмережі, Флегерті зауважив, що «з радістю надасть електронне листування, де ми виступаємо проти і де нам кажуть, що це однозначне рішення».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *