Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Vatican News транслюватиме різдвяні Месу та “Urbi et Orbi” з сурдоперекладом

Vatican News транслюватиме різдвяні Месу та "Urbi et Orbi" з сурдоперекладом
Завдяки співпраці з каналом «Tv2000» та сестрою Веронікою Донателло, що в Єпископській Конференції Італії відповідальна за душпастирство людей з особливими потребами, різдвяні богослуження Папи транслюватимуться на спеціальному YouTube-каналі Vatican News із коментарем мовою знаків.

Vatican News

«Підкреслюю вимогу надавати відповідні й доступні засоби для передавання віри. Крім того, висловлюю побажання, аби вони були доступними для тих, які їх потребують, в якомога безкоштовний спосіб, також і завдяки новим технологіям, що показали себе дуже важливими в цей період пандемії», – писав Папа Франциск на початку грудня в посланні з нагоди Всесвітнього дня людей з інвалідністю, вказуючи на те, що всі повинні мати можливість зростати у вірі.

Відповідаючи на цей заклик, ватиканські медіа пропонують окрему потокову трансляцію Святої Меси, яку Папа відслужить у навечір’я Різдва, та благословення «Urbi et Orbi» в сам день свята, що супроводжуватимуться перекладом мовою знаків. Завітавши на спеціальний канал https://e.va/lis, особи з вадами слуху зможуть слідкувати за цими двома подіями.

 Схожа ініціатива вже була здійснена з нагоди Великодніх свят. Про сурдопереклад, як і навесні, подбає сестра Вероніка Донателло, яка очолює відділ Італійської Єпископської Конференції з питань душпастирства людей з інвалідністю. Трансляції організовані в співпраці з телеканалом «Tv2000».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *