Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Владика Тарас посвятив Стрийську єпархію Непорочному Серцю Пречистої Діви Марії

22 грудня 2020 року на свято Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці св. Анною владика Тарас Сеньків, Єпарх Стрийський, в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці після заамвонної молитви посвятив Стрийську єпархію Непорочному Серцю Пречистої Діви Марії.

Перед звершенням посвяти єпископ звернувся до вірних з такими словами: «Це чинимо, щоб ту частину Католицької Церкви, якою є Стрийська єпархія, всі ми, все, що знаходиться на цій землі, віддати під опіку Пречистої Діви Марії. Щоб Вона, як наша матір, напоминала нас, щоб ми не чинили зла і не повторювали злочину, який вчинила Єва в Раю, стягнувши прокляття на весь людський рід. Щоб ніхто з нас не був причиною нещастя та віровідступництва. Щоб через Її Непорочне Серце ми могли отримувати від Бога усі ласки для того, щоб побороти те зло, котре існує у світі, але не матиме влади, якщо ми йому не дозволимо».

Цей Акт посвяти згідно розпорядження Єпарха Стрийського мав звершити кожен священник на своїй парафії після заамвонної молитви на свято Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці св. Анною.

Прес-служба Стрийської єпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *