Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

«
»

Благодійний фонд «Карітас-Хмельницький» вручив святкові пакунки «дітям війни»

Благодійний фонд «Карітас-Хмельницький» вручив шістдесят дев’ять святкових пакунків «дітям війни» у рамках проєкту «Соціально-культурна спільнота «Молоді серця».

«У продуктових наборах є необхідні продукти для традиційної різдвяно-новорічної гостини», – розповідають організатори. Кошти для акції були зібрані на сайті Української біржі благодійності. В обласному фонді «Карітас» проєкт чинний із листопада минулого року.

Допомога та підтримка людей похилого віку – один із головних напрямків діяльності ХОБФ «Карітас». Вже понад вісімнадцять років працівники Карітасу допомагають самотнім людям, людям з інвалідністю, пенсіонерам, які не можуть пересуватися, і через це змушені постійно перебувати вдома, або ж тим, чиє пересування вкрай ускладнене. Надається допомога медичними препаратами, засобами гігієни, постійною опікою соціальних працівників, а ще продуктовими наборами.

«Готуючись до Різдвяних свят, дбаючи заздалегідь про подарунки для рідних, згадаймо й про тих, хто щиро зрадіє простому подарунку – наборові продуктів для приготування куті, смаколикам, фруктовим гостинцям. Ми робимо все можливе, щоб і прийдешній рік став для наших підопічних наступним кроком у майбутнє, у якому обов’язково будуть добро, розуміння, підтримка, радісні й святкові дні», – заохочують до співпраці представники благодійного фонду.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://ugcc.km.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *