Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Екуменічне різдвяне послання лідерам Південного Судану

Екуменічне різдвяне послання лідерам Південного Судану
Глава Католицької Церкви та Глава Англіканської Співдружності, разом з модератором Церкви Шотландії, написали спільного листа до південносуданських урядовців, підтверджуючи намір відвідати країну: Ми раді бачити невеликий поступ, але цього недостатньо, – пишуть вони.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Ми раді, побачивши невеликі кроки вперед, які ви зробили, але знаємо, що цього ще недостатньо, аби ваш народ повністю відчув плоди миру», – читаємо у посланні, яке з нагоди Різдва політичним лідерам Південного Судану написали Папа Франциск, Англіканський Примас  Архиєпископ Кентерберійський Джастін Уелбі та модератор Генеральної Асамблеї Церкви Шотландії преподобний Мартін Фейр.

«У цей різдвяний період, – пишуть вони, – згадуємо, що Наш Господь Ісус Христос прийшов у світ», оселившись між людьми а «тих, які хотіли бути великими в Його царстві, послав бути слугами всіх». Автори зазначають, що пам’ятають у молитвах як зобов’язання, взяте місцевими лідерами під час реколекцій у Ватикані в квітні 2019 року, імплементувати мирну угоду, та своє зобов’язання «відвідати Південний Судан у належний час».

«Коли прибудемо з візитом, – пишуть три християнські лідери, – хочемо стати свідками переміненої країни, якою управляють лідери, що, як сказав минулого року Святіший Отець, “подали один одному руку, згуртовані… як прості громадяни”, щоби “стати Батьками (і Матерями) нації”. Під час цього Різдва молимося, аби ви досягли ще більшої довіри між собою та ще більшої великодушності в служінні своєму народові».

Це послання скріплює близькість та підтримку очільників християнських спільнот важкому мирному процесові в країні, позначеній міжетнічним конфліктом і від 2013 року – громадянською війною. Для укріплення мирної угоди Папа Франциск минулого року запросив політичних і релігійних провідників країни на реколекції до Ватикану, в яких брав участь також і Кентерберійський Архиєпископ Джастін Уелбі.

Звертаючись до політичних і церковних лідерів Південного Судану, що взяли участь у реколекціях у Ватикані, Святіший Отець закликав їх перебувати в присутності Бога, щоб усвідомити …

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *