Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

«
»

Різдвяний концерт 2021 | Christmas concert 2021

Вперше на «Живому ТБ» прем’єра Різдвяного концерту, у якому взяли участь: чоловічий хор «Фавор» парафії Святого Василія Великого в м. Києві, камерний акапельний ансамбль «Маленький хор Василія Великого» та гурт «МетаНоя». Вони вам дарують п'ятнадцять колядок і щедрівок.

«Живе телебачення вперше у своїй діяльності ініціювало, організувало і здійснило запис Різдвяного концерту. Дякуємо його учасникам, які радо погодилися стати провісниками Різдва Христового у нашому ефірі. Це наш перший досвід і тому нам важливо, щоб наші глядачі і усі люди доброї волі, переглядаючи наш концерт (сподіваємося не один раз), отримали заряд радості та святкових емоцій», — розповів про ідею запису о. Ігор Яців.

Про учасників Різдвяного концерту:

Чоловічий хор «Фавор» парафії Святого Василія Великого в м. Києві.
Починаючи з 2002 року, чоловічий хор «Фавор» у камерному складі бере активну участь у богослужіннях та духовному житті парафії Святого Василія Великого у Києві. До складу колективу входять випускники вищих музичних навчальних закладів різних спеціальностей. У репертуарі хору не тільки твори церковних богослужінь, а й обробки українських народних пісень, авторські композиції, козацькі та повстанські пісні, понад 50 колядок.
Хор «ФАВОР»: Роман БУДЗЯК — диригент, Роман МЕЛІШ, Володимир ШИЙКА, Володимир ПИРОЖАК, Маркіян СВЯТО, Роман ЯСІНОВСЬКИЙ, Юрій ВОЛЬБИН.

Маленький хор Василія Великого — камерний акапельний ансамбль при парафії Святого Василія Великого у Києві.
До його складу входять люди з вищою музичною освітою та без музичної освіти. Засновниця — Ярина Чепіга. Утворений у жовтні 2011 року. Першу Літургію заспівали 19 грудня 2011 року. Ця дата вважається днем народження колективу.
На початку ансамбль ставив собі за мету вивчення і спів Літургії та церковних пісень. Пізніше колектив вийшов за межі духовного жанру, опановуючи українські народні пісні, фольклор в обробці сучасних українських і зарубіжних композиторів. Тепер Маленький хор Святого Василія Великого спрямовує свої зусилля на переосмислення духовної музики, як у церкві, так і поза нею.
Маленький хор Василія Великого: Ярина ЧЕПІГА — диригент, Уляна ЧАБАН, Богуслава ТУРЯНІНА, Христя КРАВЧУК, Северин НАЛИВАЙКО, Григорій КУШНІР.

Християнський музичний гурт «МетаНоя» — це хлопці, які ставлять перед собою велику мету — прославляти Бога через музичні таланти. Твори, які виконує колектив, є здебільшого авторськими, але музиканти черпають і від інших авторів. Стиль гурту — це суміш попроку, кантрі, етно та фанку. Виконавці не бояться експериментувати. Головна їхня особливість — це щирість, віра в те, про що співають, і вміння передати це через інструменти та голоси. Оскільки гурт постав ще п’ять років тому в стінах Київської Трьохсвятителької духовної семінарії, то деякі учасники вже здійснюють своє служіння як священники в різних куточках України. Проте любов до Бога, один до одного і до музики їх єднає, щоб творити музику, яка надихає і змінює тих, хто її слухає. У цьому всьому і є «МетаНоя».
Гурт «МетаНоя»: Іван ВИСОЧАНСЬКИЙ — гітара, вокал, Ігор ДМИТРИШИН — басгітара, вокал, о. Владислав ІГНАТЮК — гітара, перкусія, вокал, о. Василь ПИШКОВИЧ — шейкер, вокал, Аліна ФІЗЕР — перкусія.

Дякуємо🙏, що ви є! ▶ПІДПИШІТЬСЯ http://bit.ly/33c60vX та ВМИКАЙТЕ 🔔, СТАВТЕ 👍

Варто подивитися на нашому каналі:
1. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЇ з Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ у Києві (Богослужіння, Молебні, Катехизи, Реколекційні науки) ➨ https://bit.ly/33Rvtea
▄▀ † ПІДТРИМАТИ Патріарший собор Воскресіння Христового УГКЦ →https://kyivsobor.ugcc.org.ua/donate/ ▄▀
2. МОЛИТВА з Папою Франциском з укр.перекладом ➨ https://bit.ly/3e1T1Ss
3. Серія "ЖИВА ПАРАФІЯ" – це фільми про парафії УГКЦ, зняті зняті в різних частинах світу ➨ https://bit.ly/2JI575e
4. Воскресіння – ЖИВЕ РАДІО. Спілкування на будь-які теми, які цікавлять сучасну людину, але з позиції християнина ➨ https://bit.ly/3bVUvvR
5. Молебень за узалежнених та членів їхніх родин ➨ https://bit.ly/2JMBNL2

ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ Української Греко-Католицької Церкви:
• офіційний сайт http://zhyve.tv/
• FACEBOOK https://www.facebook.com/Zhyve.tv/
• INSTAGRAM https://www.instagram.com/tv.ugcc/
• YOUTUBE https://www.youtube.com/pressugcc
▄▀ Підтримати ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ →http://zhyve.tv/donate/ ▄▀

† Українська Греко-Католицька Церква (УГКЦ) / Ukrainian Greek Catholic Church – офіційний сайт http://ugcc.ua/
ЗНАЙТИ ХРАМИ УГКЦ по всьому світу ▶Інтерактивна карта УГКЦ https://map.ugcc.ua/

#Різдво #Колядки #Christmas_carols #Українська_Греко_Католицька_Церква #Телебачення_УГКЦ #Живе_телебачення #УГКЦ_трансляції #Живе_ТБ #Zhyvetv #УГКЦ_наживо #Онлайн_трансляції

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *