Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

В Івано-Франківську випускники спеціальних шкіл-інтернатів отримають «валізи в майбутнє»

Випускники 2020 з Долинської, Печеніжинської, Рогатинської та Солотвинської спеціальних шкіл-інтернатів отримають довгоочікувані «валізи в майбутнє» в Івано-Франківську 27 грудня у катехитичному центрі поруч з Архикатедральним собором Воскресіння Христового.

Мальтійська Служба Допомоги у рамках акції «Святий Миколай іде до сиріт» вже втретє організовує благодійний проект, який має на меті забезпечити випускників інтернатів речами першої необхідності у самостійному дорослому житті за межами інтернату.  Вперше проект був організований у 2018 для 18 випускників Печеніжинської школи-інтернат. З кожним роком до акції залучали нові школи-інтернати, тож у травні 2020, 43 випускників Долинської, Печеніжинської, Рогатинської та Солотвинських спеціальних шкіл-інтернатів мали отримати свої валізи в майбутнє. Але пандемія та карантин змусили нас відтермінувати акцію. Тому, на початку листопада, разом з акцією «Святий Миколай іде до сиріт» ми розпочали й акцію «Валіза в майбутнє».  

Щоб долучитись до акції всі бажаючі могли принести нові товари з переліченого нижче списку або скласти грошову пожертву в офісі Мальтійської Служби Допомоги. За зібрані кошти Мальтійська Служба Допомоги підготувала для випускників "валізи в майбутнє". Така валіза міститить в собі : постільну білизну, ковдру, покривало, плед, рушники, спальний мішок, набір посуду, сковорідки праску, чайник, фен, набір інструментів та предмети особистої гігієни – ті речі, якими ми власне користуємось щодня. Орієнтовна вартість однієї валізи 6500 грн.  Ці подарунки волонтери вручать випускникам 27 грудня. Урочисте вручення відбудеться о 12.30 у катехитичному центрі поруч з Архикатедральним собором Воскресіння Христового.

Контактний телефон – 050 14 85 312 Анастасія Бойчук, референт по праці з молоддю МСД

У рамках акції, у травні 2019 для 35 випускників Печеніжинської, Рогатинської, Перегінської та Солотвинської шкіл-інтернатів було передано в руки валізи з речами першої необхідності для самостійного життя поза межами школи-інтернату на суму 230 025,14 гривень.

Від старту проекту , третій рік поспіль, ми цікавимось подальшим місцем перебування випускників інтернатів, які брали участь в акції. Так, згідно з даними наданими керівництвами Долинської, Печеніжинської, Рогатинської та Солотвинських спеціальних шкіл-інтернатів, серед 34 випускників 2019 року : 2 дітей працюють у сільському господарстві, 26 – навчаються у середніх та вищих навчальних закладах та 6 дітей з інвалідністю, які не можуть навчатись та проживають у спеціальних закладах чи перебувають під опікою.

Мальтійська Служба Допомоги

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *