30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

«
»

Різдво в часи пандемії. Папа Римський провів богослужіння в напівпорожньому соборі

Комендантські години, обмеження на пересування а також вимоги соціального дистанціювання позначились і на святкових богослужіннях.

Папа Римський Франциск провів головне для католиків різдвяне богослужіння із дотриманням протиепідемічних обмежень.

«Папа Франциск провів Різдвяне богослужіння в майже порожньому соборі Святого Петра в четвер. Мільйони людей могли слідкувати за богослужінням по радіо, телебаченню та через інші соціальні комунікації», – заявили в службі новин Ватикану.

Зазвичай на це служіння приходять десятки тисяч людей, але цього року лише біля 100 були присутні, пише Reuters. Всі крім понтифіка та хору були в масках. Богослужіння почалось раніше ніж зазвичай для того, щоб встигнути його завершити до настання комендантської години в Італії.

Під час Різдвяної служби Папа Римський звернувся до вірян із закликом знаходити сили щоб долати випробування, допомагати бідним та нужденним.

«Народження Ісуса є новиною, яка дозволяє нам відроджуватись кожного року і знаходити в Ньому потрібні сили, щоб пройти кожне випробування», – промовив він.

Пандемія COVID-19, що охопила світ цього року позначилась і на святкуванні Різдва в різних країнах.

В Пекіні церкви скасували різдвяні богослужіння після того, як в столиці Китаю запровадили карантинні заході на тлі виявлення двох нових випадків зараження коронавірусом, пише АР.

Тисячі венесуельців, які через економічні складнощі в своїй країні проживають в Колумбії, не змогли потрапити додому на Різдво після того, як уряд Колумбії закрив кордони, щоб зменшити поширення пандемії.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *