Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

«
»

Офтальмологічне відділення ВМКЦ ПР

Певно, не існує хвороби і патологій ока, з якими не стикалися лікарі офтальмологічного відділення ВМКЦ ПР. На їх рахунку тисячі відновлених зорових функцій військовослужбовців, ветеранів військової служби та цивільних громадян. У відділенні працюють висококваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом, котрі здатні надати якісну медичну допомогу. Віднедавна у боротьбі за «дзеркало душі» їм сприяє найновіше спеціальне обладнання.
Готуються до подібних операцій заздалегідь, за допомогою цієї ж нової системи.
Відновлена у такий спосіб гострота зору, звісно, дуже важлива для всіх пацієнтів. Окрім того, вона дозволяє військовослужбовцям, особливо, певних підрозділів, і надалі якісно виконувати поставлені завдання.
З початку війни на сході практично всіх військовослужбовців, що мали поранення й травми очей, привозили до ВМКЦ ПР, і їх було чимало.
Подібні травми військовослужбовці отримують і при розмінуванні. Окрім того, руйнівного впливу зазнає око й при отриманні контузії. Запорука вдалої операції, окрім іншого, полягає у як найточнішій діагностиці.
За наявності сучасних приладів 99 відсотків діагностичних потреб можна задовольнити за допомогою власного обладнання відділення.
Точна діагностика, професійно виконані оперативні втручання, ефективне долікування й реабілітація – всім цим забезпечені пацієнти офтальмологічного відділення ВМКЦ ПР, котрі звертаються по допомогу з усіх куточків України.
Самі ж лікарі звертають увагу пацієнтів і потенційних відвідувачів відділення на необхідність своєчасної діагностики зору і закликають слідкувати за артеріальним тиском, рівнем цукру у крові, аби запобігти невідворотним пошкодженням судин зорового апарату, а після 40 років раз на рік перевіряти внутрішній очний тиск, аби уповільнити розвиток катаракти.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *