30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

«
»

Папа подякував за святкові побажання та за молитви

Папа подякував за святкові побажання та за молитви
Під час «віртуальної» зустрічі з вірними в другий день різдвяних свят Святіший Отець заохотив дотримуватися вимог влади, що стосуються запобіганню поширення вірусу, та склав подяку за числення привітання, які отримав цими днями.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Як і під час строгого карантину навесні, молитва «Ангел Господній» у свято святого Стефана відбувалася у форматі трансляції з робочого кабінету Святішого Отця в Апостольському палаці у Ватикані. Вітаючи після благословення всіх тих, які єдналися з ним за допомогою засобів суспільної комунікації, він підкреслив, що ці заходи спричинені необхідністю співпраці з розпорядженням влади, введеними «щоби допомогти нам всім вибратися з цієї пандемії».

«Різдвяна атмосфера радості, яка триває сьогодні та наповняє наші серця, нехай пробудить в усіх бажання споглядати Ісуса в вертепі, аби потім служити Йому та Його любити в людях, які поруч з нами», – побажав Папа, розповівши, що цими днями отримав чимало привітань з Риму та всього світу. «Неможливо відповісти кожному, тож користаю з моменту та складаю тепер мою подяку, особливо, за дар молитви, яку ви, як зазначали, підносите за мене, на що охоче відповідаю взаємністю», – сказав він.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *