Найкраще паливо для печей…

В селі колись пекли…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Як знайомилися хлопці й…

Кількадесят років т…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

«
»

Папа: Нехай Господь, народжений у Вифлеємі, дарує сім’ям спокій і єдність

Папа: Нехай Господь, народжений у Вифлеємі, дарує сім’ям спокій і єдність
Після проказування молитви «Ангел Господній» у свято Святого Сімейства Ісуса, Марії та Йосифа, Глава Католицької Церкви скерував окремі побажання всім сім’ям, зокрема, тим, для яких випробування пандемією виявилося особливо важким.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Моя думка окремо лише до сімей, які протягом цих днів пережили втрату когось зі своїх членів або терплять від наслідків пандемії», – сказав Папа Франциск, вітаючи після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 27 грудня 2020 р., глядачів і слухачів, які брали участь у щонедільній молитовній зустрічі за допомогою засобів комунікації.

«Маю на думці також лікарів, медсестер і медбратів і ввесь медичний персонал, велике заанґажування яких на передовій у боротьбі проти поширення вірусу мало серйозні наслідки для родинного життя», – вів далі Святіший Отець, побажавши:

«Сьогодні особливо ввіряю Господеві кожну сім’ю, особливо ті, які зазнають більших випробувань життєвими труднощами та від ран нерозуміння й поділів. Нехай же Господь, народжений у Вифлеємі, дарує всім спокій і сили, аби в єдності прямувати дорогою добра».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *