30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

«
»

ГУР МО: Російські спецслужби не припиняють пошуку шляхів дестабілізації ситуації в Україні

23:07 28/12/2020

Одним із напрямів такої діяльності є маніпулювання фейковим компроматом на представників вищого державного та військового керівництва нашої держави

Від початку збройної агресії Російської Федерації проти нашої держави, окрім військових, політичних та спеціальних заходів, кремлівські керманичі приділяють особливу увагу проведенню інформаційно-психологічних операцій.

Метою таких операцій є комплексний вплив на населення України, який зокрема включає намагання всіляко дискредитувати представників вищого державного та військового керівництва нашої держави.

З цією метою та за допомогою російських і проросійських інформаційних ресурсів та агентів впливу на території України розповсюджуються фейкові новини, документи, чутки, плітки, вкидаються нібито достовірні матеріали, які свідчать про професійну некомпетентність, факти корупції або якісь ганебні чи “зрадницькі” вчинки вітчизняних керівників.

Особливою та завжди бажаною ціллю “нащадків Дзержинського” є представники керівництва вітчизняних спецслужб, зокрема й Головного управління розвідки Міністерства оборони України, які своїми практичними вчинками засвідчили незламну волю до відстоювання національних інтересів нашої держави та готовність покласти душу й волю за нашу свободу.

Так, у грудні ц. р. одним із підрозділів ГУР МО України було перехоплено розмову між двома представниками російської Федеральної служби безпеки, які знаходились у Сімферополі та Донецьку відповідно й обговорювали пошук інформації щодо начальника розвідувального органу МО України полковника Кирила Буданова та передачу її до управління ФСБ РФ, що спеціалізується на проведенні спеціальних та диверсійних операцій.

Знаючи, що цей канал зв’язку вже перекодований, ГУР МО України оприлюднює аудіофайл розмови та повідомляє, що співрозмовниками є колишні співробітники кримського Главку СБУ, які зрадили присязі та перейшли на службу до ФСБ РФ:

Склянко Олександр Миколайович, 05.08.1973 р. н., колишній начальник відділу контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки ГУ СБУ в АР Крим, що мешкає за адресою: ***;

Черних Микола Сергійович, 12.10.1978 р. н., колишній заступник начальника відділу контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки ГУ СБУ в АР Крим, що мешкає за адресою: ***. Свого часу він зробив “особливий вклад” в документування та припинення “комп’ютерних злочинів”.

На жаль, Україна має чимало прикладів зрадництва з боку колишніх офіцерів українських спецслужб.

Воєнна розвідка вкотре нагадує їм, а також усім російським військовим злочинцям про неминучість покарання за свої злочини.

ДЖЕРЕЛО: ГУР МО УКРАЇНИ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *