Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

«Карітас-Спес Україна»: місія нести надію потребуючим

«Карітас-Спес Україна»: місія нести надію потребуючим
В інтервю для Радіо Ватикану – Vatican News Генеральний Секретар «Карітас-Спес Україна» розповідає про служіння цієї релігійної місії протягом року, позначеного пандемією.

Світлана Духович – Ватикан

Настав час підбивати підсумки року, що минає. Він був важким для всіх, а особливо, для тих, що втратили рідних чи близьких внаслідок пандемії, та тих, що самі пережили захворювання Covid-19. Це час подякувати тим, хто перебував, і дотепер перебуває на передовій у боротьбі з пандемією, та тим, що проявляють милосердя до ближніх. Серед тих, хто відгукнувся на потреби страждаючих, – члени харитативної релігійної місії Римо-Католицької Церкви в Україні «Карітас-Спес Україна». У телефонному інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News Генеральний Секретар цієї організації отець В’ячеслав Гриневич SAC,  розповів про їхнє служіння, підбиваючи підсумки цього нелегкого року.

Отець В’ячеслав Гриневич SAC

Наш співрозмовник розповів, насамперед, про те, де розташовані їхні осідки та якими є основні напрямки діяльності «Карітас-Спес Україна»:

Чи діяльність цієї релігійної місії спрямована лише на членів громад Римо-Католицької Церкві? Ось відповідь отця В’ячеслава:

Священик розказав про те, як пандемія вплинула на діяльність цієї харитативної організації, та в чому полягає їхня допомога потребуючим в цей період:

Наприкінці листопада цього року релігійна місія «Карітас-Спес Україна» провела ІІ Всеукраїнський Суспільний Форум на тему «Ідеї. Люди. Можливості». Про цей захід, що пройшов в рамках проекту «Зміцнення місцевої самоорганізації та громадської активності в Україні», розповідає наш співрозмовник:

о. В’ячеслв Гриневич SAC, Олена Кава, Координаторка молодіжних проектів «Карітас-Спес Україна», о. Петро Жарковський, Президент «Карітас-Спес Україна», Олександр Ярема, Державний секретар Кабінету Міністрів України під час ІІ Всеукраїнського Суспільного Форуму

Отець В’ячеслав Гриневич пояснив, у чому полягає важливість співпраці між благодійними організаціями та державними структурами в контексті пострадянського суспільства:

Наш співрозмовник розповів також про те, яке місце відіграють миряни в місії «Карітас-Спес Україна»:

Католицька Церква дедалі більше уваги приділяє захистові неповнолітніх та уразливих дорослих. Відповідних заходів вжила також «Карітас-Спес Україна»:

В контексті Різдвяних свят, отець В’ячеслав поділився своїми роздумами про значення служіння «Карітас-Спес» у час пандемії:

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *