30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

«
»

Літаки НАТО за 2020 рік перехоплювали російську авіацію біля своїх кордонів понад 350 разів

Літаки НАТО перехоплювали російські літаки біля своїх кордонів у 2020 році принаймні 350 разів. Це більше ніж у попередньому 2019 році, повідомляє прес-служба Альянсу на своєму веб сайті.

Загалом по всій Європі літаки НАТО торік перехоплювали “невідому авіацію”, яка наближалась до їхніх кордонів, понад 400 разів. Реагування на польоти саме російських літаків склали майже 90% від усіх перехоплень НАТО за рік, мовиться у прес-релізі організації.

“Останніми роками ми спостерігаємо зростаючий рівень активності російської військової авіації поблизу кордонів Альянсу”, – заявила речниця НАТО Оана Лунгеску.

Російські військові літаки часто не передають транспондерний код, який засвідчує позицію та висоту судна, вони не заповнюють заздалегідь плани польотів і не спілкуються з диспетчерами повітряного руху. Таким чином вони створюють потенційні ризики для цивільних авіалайнерів, йдеться у повідомленні Північноатлантичного альянсу.

“Ми є постійно пильними. Винищувачі НАТО чергують цілодобово, готові до термінового вильоту у разі підозрілих або неанонсованих польотів поблизу повітряного простору наших союзників. Повітряна охорона є важливим способом, як НАТО турбується про безпеку своїх членів”, – додала речниця НАТО.

За даними Альянсу, на території Європи розміщено близько 40 радарів повітряного спостереження та вузлів звітності НАТО. Близько 60 реактивних літаків Альянсу чергують цілодобово та без вихідних.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *