Найкраще паливо для печей…

В селі колись пекли…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Як знайомилися хлопці й…

Кількадесят років т…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

«
»

У Франківську запровадять електронну реєстрацію для першокласників.

В Івано-Франківську вирішили запровадити електронну реєстрацію для першокласників, щоб прозоро забезпечувати право дітей на загальну середню освіту. Про це повідомила заступниця міського голови Івано-Франківська Вікторія Дротянко.

Фото www.facebook.com/drotyanko.viktoria

«Спільно з Департаментом освіти та науки провели онлайн нараду щодо запуску електронної реєстрації для першокласників. Це потрібно для того, аби все було Prozorro та відкрито. Наразі готуємо положення», – зазначила вона у дописі на своїй facebook-сторінці.

За її інформацією, у січні буде проведене навчання адміністраторів, а обов’язкова онлайн-ресєтрація першачків почнеться з 1 березня 2021 року.

Фото www.facebook.com/drotyanko.viktoria

Вікторія Дротянко уточнила, що батькам, які вже подали документи в школу, теж буде потрібно провести електронну реєстрацію.

«Надалі планується ввести таку реєстрацію для всіх класів», – додала заступниця міського голови та пояснила, що це буде зручно для батьків, які вирішать перевести дитину в іншу школу. Тоді вони зможуть бачити відкритий реєстр шкіл і вільні місця.

Фото www.facebook.com/drotyanko.viktoria

Зазначимо, досі батьки першокласників в Івано-Франківську подавали документи у навчальні заклади за місцем проживання. Електронна реєстрація та черга застосовувалися до дошкільнят для забезпечення місцями у дитсадках.

Додамо, обов’язкова електронна реєстрація дітей для зарахування до першого класу у Тернополі почала діяти з 1 березня 2020 року.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *