30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

«
»

Сенат США планує вдруге голосувати за оборонний бюджет країни а також може збільшити виплати американцям

Після того, як в понеділок Палата представників США 322 голосами «за» подолала вето президента США Дональда Трампа на законопроект з оборонного бюджету, цей документ перейшов на розгляд Сенату. За очікуваннями, Сенат США має достатньо голосів, щоб подолати вето і проголосує за законопроект у вівторок.

Законопроект про оборонний бюджет США обсягом 740 мільярдів доларів передбачає збільшення оплати для військовослужбовців США, визначає пріоритети безпекової політики на наступний рік а також, серед іншого, запроваджує додаткові санкції щодо російського газотранзитного проекту «Північний потік 2» і визначає оборонну допомогу для України.

Трамп критикував законопроект за те, що він містить положення, які, на його думку, надають переваги для Китаю та Росії. Він також виступав за включення до законопроекту положень, які б встановлювали відповідальність соціальних мереж за розміщений там контент.

Іншою важливою ініціативою, яку може розглянути Сенат у вівторок є збільшення прямих виплат для американців з 600 доларів до 2000 доларів. Представники Демократичної партії планують ініціювати це голосування в Сенаті, пише «Голос Америки».

Положення в понеділок отримало схвалення в Палаті представників США, де демократи мають більшість голосів. Раніше Обидві палати американського Конгресу підтримали виплати обсягом 600 доларів.

Демократи перебувають в меншості в Сенаті і лідер сенатської більшості Мітч Макконнелл поки не анонсував плани поставити цей законопроект на голосування.

Сенатор Берні Сандерс, який є прихильником Демократичної партії, пригрозив заблокувати голосування з подолання вето з оборонного бюджету, доки Сенат не проголосує за підвищення виплат.

Раніше підвищити виплати до 2000 доларів закликав президент-республіканець Дональд Трамп.

В понеділок ввечері Трамп у твіті знову висловився на підтримку збільшення виплат для американців. «Дайте людям $2000, не $600,- написав Трамп. – Вони достатньо страждають!»

Все ж не всі республіканці підтримують цю ініціативу.

«Мене непокоїть, що ми можемо поспішно витратити ще трильйон доларів і не спрямуємо цю допомогу найбільш нужденним американцям», – заявив конгресмен Кевін Бреді.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *