Найкраще паливо для печей…

В селі колись пекли…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Як знайомилися хлопці й…

Кількадесят років т…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

«
»

У Шпиталі Шептицького запровадили новий напрямок діяльності відділення паліативного лікування – мобільну паліативну допомогу

Відтепер важкохворі пацієнти та їхні близькі мають можливість отримати кваліфіковану допомогу в домашніх умовах – це комплекс медичних послуг, психологічна підтримка та духовний супровід.

Основними завданнями мобільної паліативної допомоги є полегшити біль та інші симптоми невиліковної прогресуючої хвороби, надати духовний супровід паліативних пацієнтів та їхніх близьких з врахуванням їхніх релігійних переконань і потреб, забезпечити максимально можливу якість життя та гідності паліативних пацієнтів. До завдань новоствореної структури входить не лише піклування про пацієнта та його близьке оточення під час хвороби, а й у випадку пережиття втрати.

Благодійна програма діятиме у Шпиталі Шептицького з 1 січня до 30 квітня 2021 року. Вона розрахована на осіб, що перебувають в особливо скрутному матеріальному становищі, важкохворих людей та осіб з обмеженими можливостями. У рамках програми, перелічені категорії матимуть змогу звернутися до БФ Шпиталь Шептицького з відповідною заявою, та отримати за місцем свого проживання кваліфіковану допомогу від медиків, психологів та душпастирів.

Форму для подання відповідної заяви можна заповнити онлайн https://forms.gle/DNvPT774FtbbEL3QA

Детально про мобільну паліативну допомогу http://spital.org.ua/hospital/mobilna-paliatyvna-dopomoha

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://spital.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *