Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

«
»

Життєві історії українських оборонців

Вони завжди готові зустріти непривітні зимові східні холоди та північного ворога. Оборонці Донеччини – військовослужбовці десантно-штурмового батальйону «Айдар» трішки розповіли про себе.
Юрій місцевий і це його власна битва, адже народився і виріс у Покровську. У чоловіка трійко дітлахів, старший син мріє бути танкістом. У військовослужбовця за плечима строкова служба у 2008-2009 роках. У батальйоні «Айдар» він служить рік, і зазначає, що нині кардинально змінилося не лише забезпечення ЗС, а й бойова підготовка.
Для військовослужбовця на позивний «Брєжнєв», захист Батьківщини у крові – усі його брати на фронті. Сам чоловік на сході 4 рік, раніше був гранатометником, зараз – навідник. Згодом хоче опанувати і інші спеціальності.
Служба у Збройних силах необхідна кожному чоловікові, вважає він, бо, окрім оборони Батьківщини, вона навчає і життєві труднощі долати.
Іванові усього 21 рік, хлопчина народився й виріс у селі на Дніпропетровщині. Батько загинув на фронті, тож його служба – данина пам’яті. Хоча проти була і мати, і дівчина.
Іван служить рік, зараз на посаді механік-водій. З технікою на «ти» з дитинства. Встиг опанувати і здобути чимало навичок.
Він служить у різних підрозділах батальйону, там, де потрібні його навички в даний момент. Служба до вподоби, тож майбутнє планує пов’язати саме з нею.
У період новорічно-різдвяних свят ми будуємо плани на майбутнє, і хочемо, аби справдилися наші мрії. Українські захисники не лише мріють, вони докладають максимум зусиль для того, аби найзаповітніша мрія кожного з нас збулася у новому році.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *