Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

«
»

Співчуття і солідарність Папи з Хорватією

Співчуття і солідарність Папи з Хорватією
Під час загальної аудієнції Глава Католицької Церкви скерував слова співчуття до постраждалих від землетрусу в Хорватії, закликавши міжнародну спільноту до солідарності.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Напередодні загальної аудієнції, що відбувалася в середу, 30 грудня 2020 р., Хорватію сколихнув сильний землетрус. Тож наприкінці аудієнції Папа Франциск саме туди скерував свою думку та думку глядачів і слухачів.

«Вчора, – сказав він, – землетрус спричинився до жертв і великої матеріальної шкоди в Хорватії. Запевняю в своїй близькості поранених і тих, кого торкнулися наслідки стихії, та особливо молюся за тих, які втратили життя та за їхніх родичів. Сподіваюся, що влада країни з допомогою міжнародної спільноти зможе швидко облегшити страждання дорогого хорватського народу».

Епіцентр землетрусу був кількадесят кілометрів від столиці країни міста Загреба, де також сталися руйнування. Підземні поштовхи магнітудою 6,4 бали знищили історичний центр міста Петріня. Поштовхи були відчутні в сусідніх країнах. На даний час повідомляється про 7 загиблих.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *