Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

У Стрийській єпархії організували духовно-психологічну віднову для батьків загиблих воїнів

Однією з ініціатив, спрямованих на допомогу постраждалим від війни на Сході України, у Стрийській єпархії є духовно-психологічна віднова. Цьогоріч, з 23 по 26 грудня, протягом чотирьох днів, у Патріаршому домі, що на Хуторівці (м. Львів) гостинно приймали вісімнадцятеро матерів та батьків загиблих воїнів АТО/ООС.

Як кажуть учасники заходу, такі зустрічі в сучасних умовах вимушеної ізоляції для них є вкрай необхідними та важливими, адже дають можливість перебувати в одній спільноті людям, яких об’єднують одинакові переживання. Перебуваючи в атмосфері щирості та відкритості, чуючись огорненими турботою, батьки змогли відновити свої душевні та фізичні сили.

Для добра учасників реабілітації працювала команда психологів – пані Марта Гладій та пані Мар’яна Бісик, фізичну реабілітацію провадила сестра Онуфрія Бачинська ССНДМ, духовний супровід – о. Володимир Пігічин, о. Ярослав Микитчин та диякон Руслан Бліхарський.

Духовно-психологічна віднова у стінах Патріаршого Дому проходила з дотриманням всіх приписаних санітарних норм та вимог, за що організатори висловлюють особливу подяку гостинним господарям. А також дякують священикам та персоналу Патріаршого Дому; о. Севастьяну Дмитруху, засновнику музею митрополита Андрея Шептицького; настоятелю храму святого Юра о. Роману Кравчику; директору-розпоряднику Львівського Оперного театру імені Соломії Крушельницької пану Андрію Митрогану, гурту «Sofi bend» та семінаристам Львіської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ за концерт та молитовний супровід.

Втілити цей благий намір вдалося завдяки фінансовій підтримці о. Романа Пітули, настоятеля катедри та вірних храму Непорочного Зачаття Діви Марії м. Філадельфія, що є прикладом солідарності всіх українців з різних куточків світу.

«Дякуємо Богу, що нас зібрав та дав нам можливість взаємно обдаровувати один одного любов’ю та відкривати для себе доброту Бога», – кажуть учасники духовно-психологічної віднови.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://stryiugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *