Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Патріарша катехитична комісія УГКЦ запрошує на різдвяні реколекції для катехитів

4 і 5 січня 2021 року о 19-00 на платформі Zoom будуть проходити реколекційні науки для катехитів. Реколектант – доктор патристичного богослов`я, професор кафедри богослов’я УКУ о. Олег Кіндій. Ведучий – доктор філософії у галізу богослов’я, заступник голови Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ Назар Дуда.

«Будемо разом дивитися на ікону Різдва Христового через призму людини, світу і Божої слави. І шукатимемо відповіді на запитання: як віднайти внутрішню рівновагу, коли навколо, здається, темрява і несправедливість; як нести мир, світло і Добру Новину цілому світу; яка прослава наймиліша Богові.

Нам на допомогу прийдуть палестинські пастушки, царі зі Сходу та янголи небесні, бо таємниця поєднання в Ісусі Христі Бога і людини – це таємниця людини і цілого космосу» – кажуть організатори духовної віднови.

Під час реколекцій можна буде поставити питання або висловити свої думки. Бажаючі взяти участь у такій зустрічі повинні зголоситися до 3 січня. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://ct.ugcc.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *