Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Єпископат Аргентини: життя – священне і недоторкане від миті зачаття

Єпископат Аргентини: життя – священне і недоторкане від миті зачаття
Сенат Аргентини завершив процес декриміналізації аборту. Єпископат не припиняє боротися за захист життя.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Аборт став легальним у Аргентині. Місцевий сенат 38-ма голосами «за», при 29-ох голосах «проти», після 12-годинних дебатів, затвердив закон про добровільне переривання вагітності, який раніше був прийнятий нижньою Палатою депутатів. Таким чином, залишився непочутим голос Церкви та єпископату, що протягом місяців дебатів при різних нагодах наголошував на важливості захищати життя від вже від зачаття.

Не припиняємо дбання про важливі пріоритети

Через кілька годин після голосування в сенаті, Аргентинська Єпископська Конференція поширила заяву, в якій наголошує, що й надалі «рішуче та пристрасно трудитиметься на користь піклування та служіння життю». Ієрархи висловлюють жаль з приводу «віддаленості», яку держава виявила до свого населення, що «при різних нагодах висловилося на підтримку життя».

«Ми й надалі трудитимемося задля справжніх пріоритетів, які вимагають невідкладної уваги з боку нашої країни», – пишуть єпископи, вказуючи на зростання бідності, брак доступу до шкільного навчання, «пандемію голоду», безробіття, трагічне становище пенсіонерів. «Завжди і без вагань захищати життя вчинить нас здатними будувати справедливу та солідарну країну, де нікого не викидають у сміття як непотріб і в якій існує можливість жити справжньою культурою зустрічі», – підсумовують вони.

Спільні зусилля християн і захисників життя

Під час дебатів під стінами сенату тривала маніфестація за участю тисяч католиків, протестантів і членів організацій, які захищають життя, що згуртувалися під гаслом «За Різдво без аборту: розпочнімо наново творити історію». Різні ініціативи відбувалися по всіх провінціях країни. Чимало вірних приєдналися до «Дня посту й молитви», який єпископська конференція проголосила на 28 грудня, день літургійного спогадування святих невинних немовлят, убитих Іродом у Вифлеємі.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *