Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Підтримка Папи для ініціатив на користь миру й молитва за Ємен

Підтримка Папи для ініціатив на користь миру й молитва за Ємен
Святіший Отець вітає різні ініціативи, організовані з нагоди Всесвітнього дня миру, висловивши стурбованість ситуацією в Ємені та закликавши молитися за викраденого єпископа в Нігерії.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Під час «віртуальної» зустрічі з вірними у Всесвітній день миру, адже молитва «Ангел Господній» у п’ятницю, 1 січня 2021 р., також відбувалася у форматі відеотрансляції з робочого кабінету в Апостольському палаці у Ватикані, Папа Франциск склав подяку «всім тим, які в різних частинах світу», дотримуючись встановлених норм протиепідеміологічної безпеки, «організували нагоди для молитви та роздумів», присвячених мирові.

«У цьому контексті, висловлюю мій біль і стурбованість через чергове загострення насильства в Ємені, що причиняється до численних невинних жертв, та молюся за те, аби докладалися зусилля для знайдення вирішень, які дозволять повернутися до миру для цього виснаженого населення. Браття й сестри, подумаймо про дітей Ємену! Голодні, позбавлені освіти та лікування… Помолімося разом за Ємен», – заохотив Святіший Отець, зосередившись на хвилинку в молитовній тиші, після чого додав:

«Заохочую вас також приєднатися до молитви Оверрійської архидієцезії в Нігерії за єпископа Моузеса Чікве та його водія, викрадених цими днями. Просімо в Господа, аби вони та всі ті, хто є жертвах схожих дій у Нігерії, повернулися неушкодженими на свободу й щоб ця дорога країна наново віднайшла безпеку, згоду та мир».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *