Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

«
»

Британія, на відміну від США, тепер допускає щеплення від COVID-19 різними вакцинами та відтермінування другої дози

Велика Британія внесла зміни до протоколу вакцинації від COVID-19. Згідно з новими правилами, у випадку, якщо друге щеплення тією самою вакциною недоступне, допускається проведення другого щеплення іншою зареєстрованою в країні вакциною, повідомляє The New York Times. У Британії зареєстровані вакцини виробництва Pfizer та AstraZeneca.

«Для осіб, які почали щеплення і які пройшли вакцинацію в місці, де тієї самої вакцини немає в наявності, або якщо невідомо яким продуктом було зроблено першу вакцинацію, раціонально запропонувати завершення вакцинації дозою вакцини наявною на місці». – йдеться у новому протоколі щеплень країни.

Також, для того, щоб вакцинація охопила більше людей, в Британії допустили проведення вакцинацій з відтермінуванням другого щеплення на час до 12 тижнів. Щеплення однією дозою, сподіваються медики, має надати частковий захист від коронавірусної хвороби.

Дослідження вакцин Moderna та Pfizer, зареєстрованих у США, показали більше 94% ефективності для протидії COVID-19, у випадку проведення двох щеплень.

У США не допускається використання різних вакцин для проведення щеплень. Центри США з контролю над захворюваннями (CDC) поки не прокоментували рішення Британії. За наявними вказівками CDC, вакцини «не взаємозамінні» і «безпека та ефективність змішаної лінійки не оцінювались. Обидві дози вакцинації мають проводитись з використанням одного і того самого продукту», пише NYT.

В п‘ятницю головний інфекціоніст США д-р Ентоні Фаучі заявив, що США не будуть наслідувати приклад Британії у відтермінуванні чи скасуванні другої вакцинації. «Будемо продовжувати так, як ми і робимо», – сказав Фаучі в інтерв‘ю CNN.

В Британії в грудні було виявлено новий більш заразний штам коронавірусу. Щоб уникнути третьої хвилі спалаху коронавірусної хвороби, країна має вакцинувати по 2 мільйони людей щотижня. Такі дані нового дослідження оприлюднила Лондонська школа гігієни та тропічної медицини 28 грудня.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *