Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

США збільшили мито на європейські вина, коньяк, в рамках тривалої торговельної суперечки

З 12 січня Сполучені Штати вводять додаткове мито у 25% на деякі європейські товари, включаючи вино та коньяк а також запчастини для літаків. Про це Служба торговельного представника США оголосила в середу.

Нове мито стало частиною суперечки стосовно субсидій літакобудівним компаніям Boeing та Airbus, що почалась маже двадцять років тому. В листопаді 2020 року Світова організація торгівлі в рамках суперечки дозволила ЄС запровадити мито на $4 мільярди імпорту американських товарів. За рік до того США запровадили додаткові мита на 7,5 мільярда доларів імпорту з Європи.

Торговельний представник США в середу заявив, що обсяг мита введений ЄС базується на застарілих даних, що не враховують вплив пандемії на торгівлю, а обсяг європейського імпорту проти якого США застосовують підвищені тарифи залишається 7,5 мільярда доларів, навіть після врахування нових даних.

Європейська Комісія висловила жаль з приводу рішення США а також оголосила про плани продовжити перемовини з новообраним президентом США Джо Байденом.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *