Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

«
»

Ватикан: у другій половині січня розпочнеться вакцинація проти Covid-19

Ватикан: у другій половині січня розпочнеться вакцинація проти Covid-19
Вакцина, для зберігання якої придбано спеціальний рефрижератор, прибуде протягом другого тижня січня. Пріоритет надано медпрацівникам, відповідальним за безпеку, літнім людям і тим, хто частіше контактує з людьми.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Дирекція охорони здоров’я та гігієни Держави-Міста Ватикану повідомляє про те, що у Ватикані найближчими днями розпочнеться вакцинація проти Covid-19. Передбачається, що вакцина прибуде протягом другого тижня січня, а її кількість розрахована так, щоби повністю покрити потреби Святого Престолу та Держави-Міста Ватикану. Для зберігання препарату придбано спеціальний низькотемпературний рефрижератор.

Сама вакцинація повинна би розпочатися в другій половині січня. Її сплановано відповідно до критеріїв приналежності до категорій, які найбільше наражаються на зараження та на добровільній основі. Пріоритет буде надано медперсоналові, правоохоронцям, похилим віком та персоналові, який найчастіше вступає в контакти з громадськістю.

Введення вакцини відбуватиметься в атріумі залу Павла VI силами медперсоналу Дирекції охорони здоров’я та гігієни Держави-Міста Ватикану, з дотриманням санітарних рекомендацій, що стосуються боротьби з пандемією.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *