Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Папа: Відкиньмо фаталізм; з Божою допомогою дбаймо про спільне добро

Папа: Відкиньмо фаталізм; з Божою допомогою дбаймо про спільне добро
Під час «віртуальної» зустрічі з вірними у першу неділю року, Папа Франциск склав усім побажання з нагоди початку нового року, скерувавши слова підбадьорення до тих, які змагаються з труднощами, і до сімей, у яких є малі діти, або ж очікується народження дітей.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Не знаємо, що для нас приготовано в 2021 році, але кожен з нас і всі ми разом можемо докласти трохи більше зусиль, аби піклуватися одні про одних, і про створіння, наш спільний дім», – сказав Папа Франциск після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 3 січня 2021 року, зазначивши, що хоче скласти всім побажання з нагоди року, що розпочався.

«Як християни, втікаймо від фаталістичної чи магічної ментальності: знаємо, що справи підуть краще мірою того, наскільки ми з Божою допомогою спільно трудитимемося задля спільного блага, поставивши у центрі найслабших і знедолених», – сказав він, зауваживши, що правдою є й те, що існує спокуса «дбати лише про власні інтереси, й далі, наприклад, вести війну, зосереджуватися лише на економічному прибуткові, жити гедоністично».

«Окремі вітання скеровую до тих, які розпочинають новий рік з більшими труднощами: хворим, безробітним, тим, які живуть в обставинах утисків або експлуатації. І з любов’ю прагну привітати всі сім’ї, особливо, ті, в яких є малі діти або які чекають на народження. Народження завжди є обіцянкою надії», – мовив Святіший Отець, побажавши Божого благословення.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *