Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

У програмі «Відкрита Церква» на «Живому ТБ» буде презентовано цикл сучасних колядок сестер Галини і Лесі Тельнюк

5 січня о 18:00 дивіться у прямому ефірі «Живого телебачення» програму «Відкрита Церква». У програмі буде презентовано цикл сучасних колядок – «Різдвяні пісні». Учасниками ефіру будуть сестри Галина і Леся Тельнюк, які написали слова і музику «Різдвяних пісень», та Сергій Проскурня, режисер цього проєкту.

Під час ефіру відбудеться прем’єрний показ першої з дев’яти сучасних колядок сестер Тельнюк. Кожну наступну можна буде побачити щодня від 6 до 13 січня на «Живому ТБ».

Учасником програми «Відкрита Церква» може стати кожен наш глядач! Для цього потрібно приєднатися до студійного зуму, написати своє запитання в чаті і бути готовим озвучити його особисто в прямому ефірі. Ось відкрите посилання для під’єднання через зум: https://us02web.zoom.us/j/88986892639.

Чекаємо всіх в нашому прямому ефірі о 18:00. Тривалість програми – одна година. Прямий ефір можна переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

Відеоанонс прем’єри «Різдвяних пісень» на «Живому ТБ»:

Довідка

Чудові співачки, мисткині сестри Галина та Леся Тельнюк створили цикл сучасних колядок – «Різдвяні пісні». Можна сміливо заявити, що на наших очах з’являється нове творче слово до Бога, а через Нього – до суспільства, до українців усього світу.

У проєкті задіяні Президентський симфонічний оркестр України, хор Київського академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. Фільмування та монтаж музичного фільму з дев’яти частин взяло на себе товариство «ПРО продакшн України». Головним продюсером проєкту виступив керівник Українсько-Британського спільного підприємства «Комора» Олег Репецький.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *