Найкраще паливо для печей…

В селі колись пекли…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Як знайомилися хлопці й…

Кількадесят років т…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

«
»

Владика Ігор Возьняк поділився просфорою зі Святоюрською молоддю

Зустріч новонародженого Спасителя оповита багатьма традиціями, однією із яких є ділення різдвяним хлібом — просфорою. Наш Спаситель прийшов на світ у містечку Вифлеєм, назва якого дослівно означає «місто хліба».

Він прийшов, аби самому бути Хлібом для нас. Він є тим Хлібом, яким Небесний Отець хоче поділитися з нами, щоб сповнити нас життям та надією на майбутнє. Саме тому на Святвечір ми ділимося однією просфорою з усіма, хто зібрався за столом, на знак єдності в Христі.

Цьогорічна різдвяна просфора Святоюрської молоді відбулася 3 січня 2021 року і розпочалася молитвою Божественної Літургії, яку звершив Львівський  митрополит Ігор Возьняк у співслужінні зі священнослужителями собору.

Після богослужіння відбулося символічне святкування Святвечора. Владика Ігор уділив присутнім архиєрейське благословення, а також звершив молитву на освячення просфори і під спів колядок роздав її шматочки, вмочені в мед, священнослужителям собору та молоді.

Опісля всі присутні на святкуванні мали спільну трапезу із традиційних страв Святвечора та солодощів.

Насамкінець духівник спільноти Святоюрської молоді о. Михайло Кушнір подякував спільнотчанам, а також усім, хто розділив з ними радість єднання.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://sobor-svyura.lviv.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *