Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

На служінні братерству. Молитовне намірення Папи на січень 2021

На служінні братерству. Молитовне намірення Папи на січень 2021
Протягом місяця, який розпочинається Всесвітнім днем миру, Папа Франциск запрошує молитися за те, щоби випросити благодать братерства між віруючими різних релігій.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Молячись до Бога, наслідуючи Ісуса, як брати й сестри єднаємося з тими, що моляться відповідно до інших культур, традицій і вірувань. Ми є братами й сестрами, що моляться», – цими словами Папа Франциск розпочинає представлення молитовного наміру на січень, який він ввіряє всій Церкві через Всесвітню мережу молитви Папи.

Молитовне послання на початок 2021 року присвячене загальнолюдському братерству. Перед обличчям викликів, які стоять перед людством, Святіший Отець заохочує відкритися одні на одних та згуртуватися, як брати та сестри. Адже, за його словами, альтернативи не існує: або будуватимемо майбутнє разом, або його не існуватиме.

Тож Папа пропонує братерство, яке «дозволяє нам відкритися на Отця всіх і бачити в іншому брата, сестру, з якими слід розділити життя, взаємно підтримуватись, аби любити, пізнавати». За його словами, «Церква цінує Божу дію в інших релігіях», однак,  «не забуваючи про те, що для нас, християн, джерело людської гідності та братерства перебуває в Євангелію Ісуса Христа».

Глава Католицької Церкви запрошує віруючих «повертатися до джерел», зосередившись на тому, що суттєве. А суттю нашої віри є «поклоніння Богові та любов до ближнього», – нагадує він, заохотивши: «Молімося, щоб Господь дав нам благодать жити у повному братерстві з братами й сестрами з інших релігій, без сварок, молячись одні за одних, відкриті на всіх».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *