30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

«
»

Американська розвідка офіційно заявила: Росія, “ймовірно”, причетна до кібератак на федеральні установи

Управління директора Національної розвідки США заявило у вівторок, що Росія, «ймовірно», причетна до серії кібератак на низку американських федеральних відомств, яка була виявлена минулого місяця. Про це йдеться у заяві оприлюдненій на сайті Управління директора Національної розвідки США.

В результаті кібератак зловмисники проникли до внутрішніх мереж майже десятка різних федеральних агентств і відомств. Заява відзначає, що загалом встановлено менше 10 державних відомств, які постраждали внаслідок атаки.

У спільній заяві Управління директора Національної розвідки, Федерального бюро розслідувань, Агентства національної безпеки та Агентства з комп’ютерної та інфраструктурної безпеки йдеться, що метою хакерів, очевидно, був збір розвідданих, а не здійснення будь-яких деструктивних дій.

"Здійснена робота вказує, що суб’єкт цілеспрямованої стійкої загрози (Advanced Persistent Threat – англ.) (APT), імовірно російського походження, несе відповідальність за більшість, або весь обсяг нещодавно викритих, триваючих кібератак на урядові та неурядові мережі. На даний момент ми вважаємо, що це була, і лишається, операція збору розвідувальних даних. Ми вдаємося до усіх необхідних кроків для того, щоб зрозуміти повний масштаб цієї кампанії та діяти відповідно", – йдеться у заяві.

Як повідомляє журналіст каналу CNN Джим Шутто, розвідка США відзначила, що для подолання шкоди завданної кібератакою знадобляться "тривалі та спрямовані зусилля".

"Заява – спільно видана чотирма урядовими агенціями – була очевидним відпором спробі президента Дональда Трампа, у його дописах у Twitter, вказати, що за атакою стояв Китай. Але всередині розвідувальних агенцій мало хто сумнівається, що відповідальність несе Росія. Зібрана інформація не вказує на Китай, повідомляють поінформовані джерела" – пише видання The New York Times.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *