Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

«
»

Блаженніший Святослав: «Нашим майбутнім є Христос»

Слово апокаліпсис вживають сьогодні у неправильному значенні. Ми як християни не віримо у цифри, але віримо у Бога і Його присутність між нами. Ми маємо гарну новину в контексті Різдва, що нашим майбутнім є Христос. Саме Він є центром і вінцем нашої історії. На цьому наголосив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час інтерв’ю для «5 каналу», відповідаючи на запитання про те, чи не є ознаками апокаліпсису події минулого року.

«Сьогодні, якщо слідкуватимете за різного роду кінофільмами і уявленнями про майбутнє, то воно в більшості асоціюється з катастрофами. Є уже фільми про світ після людей. Люди починають боятися свого майбутнього», – зазначив Предстоятель УГКЦ.

І пояснив, що думаючи про кінець світу християни слово апокаліпсис вживають в абсолютно неправильному значенні.

«Зазвичай під словом апокаліпсис ми уявляємо неминучу катастрофу чи кінець. В християнському сенсі грецьке слово «апокаліпсис» означає одкровення. В єврейському розумінні час порівнюють з покривалом. Відтак це одкровення – це можливість відгорнути покривало і побачити, що там є», – пояснив він.

«Ми як християни маємо гарну новину в контексті Різдва, що нашим майбутнім є Христос. Він є центром і вінцем історії», – наголосив Глава Церкви.

За його словами в Євангелії від Луки ми чуємо, що Христос дає певні знаки, які вказують на довершення історії. Він каже, що якщо ви побачите як тільки ці знаки наближуються, то усміхніться, бо для віруючих християн остаточний момент зустрічі з Христом абсолютно не асоціюється зі смертю і зі знищенням, а з радістю і вічним життям.

«Насамперед ми як християни повинні шукати присутнього і діяльного Бога, який безпосередньо є в нашому історичному моменті», – додав на завершення Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *