30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

«
»

Трампу заморозили Twitter, Facebook і видалили його відеозвернення

Президент США Дональд Трамп позбавлений можливості поширювати інформацію у соціальних медіях: Twitter, Facebook, а також Snap після того, як на тлі заворушень у Вашингтоні він знову наполягав на своїй перемозі на виборах у листопаді і висловлював підтримку демонстрантам.

Компанія Twitter заявила, що закрила принаймні три дописи Трампа з огляду на «небувалу і триваючу насильницьку ситуацію у Вашингтоні», після того як прихильники Трампа 6 січня штурмували будівлю Конгресу США, намагаючись зупинити процедуру затвердження перемоги Джо Байдена на президентських виборах.

Під час безладу на Капітолійському пагорбі в американській столиці загинули чотири людини, включно з жінкою, яка в будівлі зазнала поранень від вогнепальної зброї.

Президент Трамп та його прихильники упродовж кількох місяців повторювали недоведені звинувачення, що вибори були сфальсифіковані.

В одному із закритих дописів у Twitter Трамп сказав, що штурм будівлі був природною реакцією.

Він також звинуватив віце-президента Майка Пенса у тому, що йому бракувало «сміливості», щоб наполягати на тому, що вибори були сфальсифіковані.

Twitter заморозив його рахунок Трампа на 12 годин і заявив, що у разі якщо з його стрічки певні дописи не будуть стерті, то президент і далі не зможе використовувати цю мережу.

Тим часом Facebook заморозив рахунок Трампа на 24 години.

Мережа YouTube теж видалила можливість переглядати останнє поширене в соціальних медіях відеозвернення Дональда Трампа, в якому він закликав демонстрантів розходитися по домівках, але також повторив, що «вибори були вкрадені».

Представник компанії Facebook заявив, що те відеозвернення президента «радше підштовхує, а не зменшує ризик триваючого насильства».

Білий дім у середу не коментував дій вказаних компаній.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *