30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

«
»

Співчуття Папи Франциска з приводу смерті кардинала Швері

Співчуття Папи Франциска з приводу смерті кардинала Швері
У телеграмі на ім’я його наступника Святіший Отець згадує покійного як пастиря, глибокого посвяченого проводові дієцезії й дбанню про єдність.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Отримавши з глибоким смутком» повідомлення про смерть кардинала Генрі Швері, вислуженого єпископа Сьйонської дієцезії у Швейцарії, Папа Франциск надіслав телеграму на ім’я теперішнього пастиря цієї місцевої Церкви Жана-Марі Ловея, складаючи йому, а також вислуженому єпископові Норберту Бруннеру та всій дієцезальній спільноті свої щирі співчуття.

«Прошу Отця всілякого милосердя прийняти у Своєму мирі та світлі цього вченого мужа та пастиря, глибоко посвяченого проводові своєї дієцезії. Уважний до душпастирських потреб вірних, він дбав про священичі покликання та формування священиків. Він також при різних нагодах докладав зусилля на користь єдності Церкви», – згадує покійного Папа Франциск, уділяючи благословення всім, хто його оплакує та братиме участь у похоронних богослужбах.

Вислужений Ординарій Сьйона, серед іншого, очолював єпископат Швейцарії у непростий період схизми Лефевра. З його відходом колегія кардиналів нараховує 228 членів, з яких 128 – …

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *