Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

«
»

Багаторічний працівник Римської Курії став послом при Святому Престолі

Багаторічний працівник Римської Курії став послом при Святому Престолі
Представивши вірчі грамоти Святішому Отцеві, уругвайський юрист Ґузман Каррікірі Лекур відтепер офіційно представлятиме свою країну при Святому Престолі.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Пропрацювавши майже півстоліття у Римській Курії, юрист Ґузман Каррікірі Лекур розпочинає новий етап служіння у Ватикані, але вже як Надзвичайний і Повноважний Посол Уругваю при Святому Престолі. Призначений на цю посаду в липні минулого року, в суботу 9 січня 2021 р., він представив Папі Францискові, своєму багаторічному приятелеві, Вірчі грамоти. Після цього також відбулася зустріч із Державним Секретарем кардиналом П’єтро Пароліном.

Юрист за освітою та автор багатьох публікацій, Ґузман Каррікірі Лекур розпочав співпрацю з Апостольською Столицею ще за понтифікату Святого Павла VI, який 1974 року покликав його до праці в Папській Раді в справах мирян. Святий Іван Павло ІІ ввів його до складу керівництва цього відомства, призначивши Заступником Секретаря. Папа Венедикт XVI 2005 року підтвердив цей мандат, а 2011 року призначив його Секретарем Папської Комісії з питань Латинської Америки. Папа Франциск 2014 року доповнив це служіння званням віце-президента комісії. Каррікірі був першим мирянином на такій високій посаді в Римській Курії.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *