Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Папа: «ні» насильству, час знайти ліки від нього

Папа: «ні» насильству, час знайти ліки від нього
В інтерв’ю для італійського каналу телебачення «Canale 5» Святіший Отець прокоментував події навколо штурму конгресу, наголошуючи на важливості зрозуміння, аби таке більше не повторювалося.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Події, що трапитися 6 січня на Капітолійському пагорбі столиці США, були несподіванкою для Папи Франциска, хоча й відомо, що жодне суспільство не має імунітету від підривних спонук всередині себе. Думками про це, серед іншого, Святіший Отець поділився в інтерв’ю для італійського телеканалу «Canale 5», що вийде в ефір у неділю ввечері.

«Я був вражений, оскільки йдеться про народ, який є дуже дисциплінованим у демократії», – сказав Папа, слова якого прозвучали в анонсі інтерв’ю. Однак, додає він, навіть і в «найзріліших реаліях» завжди є щось такого, що не є в порядку, існують люди, які «обирають шлях проти спільноти, проти демократії, проти спільного добра».

Святіший Отець підкреслює, на насильство, однозначно, «слід засудити», без огляду на учасників. Водночас, жоден народ не може похвалитися тим, «що не має жодного дня, жодного випадку насильства». А тому потрібно «добре зрозуміти, щоб не повторювати, вчитися з історії». В будь-якому випадку, зрозуміння є фундаментальним, «бо лише тоді можна знайти ліки».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *