Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

«
»

Папа про події в США: Насильство завжди автодеструктивне

Папа про події в США: Насильство завжди автодеструктивне
Глава Католицької Церкви молиться за загиблих під час штурму Когресу США та закликає владу й населення до високого почуття відповідальності, ввіряючи всіх під опіку Непорочнозачатої Діви Марії.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Дорогі брати й сестри, сповнене любові вітання скеровую до народу Сполучених Штатів Америки, приголомшеного нещодавнім штурмом Конгресу. Молюся за тих, які втратили життя: п’ятеро втратили його в цих трагічних подіях», – сказав Папа Франциск, промовляючи після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 10 січня 2021 року. Коментуючи події, що трапилися 6 січня у Вашингтоні, він підкреслив, що «насильство завжди є автодеструктивним», з ним «нічого не здобувається», але «багато втрачається».

«Закликаю державну владу та все населення підтримувати високе почуття відповідальності з метою втихомирити душі, підтримати національне примирення та захистити демократичні цінності, вкорінені в американському суспільстві», – сказав він, побажавши:

«Нехай же Непорочнозачата Діва Марія, Покровителька Сполучених Штатів Америки, допоможе підтримувати живою культуру зустрічі та піклування як магістраль, що веде до будування разом спільного блага, з усіма, які проживають на цій землі».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *