30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

«
»

Лікарня «Bambino Gesù»: продовжено мандат Маріели Енок як президента

Лікарня «Bambino Gesù»: продовжено мандат Маріели Енок як президента
Очільниця адміністративної ради від 2015 року, досвідчена керівниця з рішучістю підходить до викликів, які перед майбутнім педіатричної лікарні ставить ситуація, яку переживаємо в зв’язку з пандемією.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Державний Секретар Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін «на основі повноважень, наданих Його Святістю Папою Франциском», призначив Маріелу Енок головою Адміністративної Ради педіатричної лікарні «Bambino Gesù» на наступні три роки.

Офіційне підтвердження продовження мандату надійшло від Державного Секретаріату 2 січня 2021 року. Особисто про таке рішення Маріеллу Енок кардинал Паролін проінформовав ще в листопаді минулого року. Мандат вже був продовжений один раз 2017 року, після призначення її президентом лікарні в 2015 році.

«Рішення Святого Престолу, – заявила з цієї нагоди Маріела Енок, – є підтвердженням пошани до праці, яку лікарня провела протягом останніх років. Це втішає нас і особисто мені приносить велику радість. Переживаємо період великих труднощів, пов’язаних із пандемією, але я впевнена, що ми зможемо здолати також і цей виклик, який ще донедавна годі було уявити. Наступними місяцями ми трудитимемося над стратегічним проектом, що дасть змогу дивитися у майбутнє лікарні, щоб і надалі гарантувати високий рівень лікування та наукових досліджень».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *