Найкраще паливо для печей…

В селі колись пекли…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Як знайомилися хлопці й…

Кількадесят років т…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

«
»

В Івано-Франківську завершився XII міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях»

10 січня, гала-концертом завершився XII міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях». Цього року фестиваль став вже дванадцятим з рахунку та, на відміну від попередніх років, більшою мірою проходив в режимі онлайн.

Урочистості розпочалися 8 січня зі спільної молитви Божественної Літургії, яку відслужив архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин, разом з отцями Чину святого Василія Великого та запрошеним духовенством.

Програма фестивалю передбачала виступи місцевих та приїжджих хорових колективів як у храмі Царя Христа, так і виступи хорів із різних куточків світу, які відтворювалися в ході онлайн-трансляції. Таким чином географія Міжнародного фестивалю «Коляда на Майзлях» в цьому році сягала ще більше країн.

Загалом у фестивалі, з 8 по 10 січня, взяло участь понад тридцять колективів. Особливими ж гостями свята стали два гурти із Києва – «Шпилясті кобзарі» і Тарас Компаніченко та гурт «Мала Хорея Козацька».

Варто додати, що цьогоріч, через карантин, не було традиційної ходи містом. Також, у порівнянні з минулими роками, він тривав менше часу: всього три дні. А ще, у зв’язку з пандемією, організатори зробили акцент на колективи меншого розміру, наприклад, квартети.

Усі виступи можна було переглядати завдяки трансляції ОТБ «Галичина» в прямому ефірі, на сторінці парафії та на сторінці Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ в мережі Facebook. Також усі виступи учасників фестивалю транслювали на екранах у центральних частинах міста.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *