30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

«
»

Вперше Різдвяну Літургію у візантійському обряді відслужили отці Воплоченого Слова в іспанському монастирі в Пуейо

«Різдво твоє, Христе Боже наш, засвітило світові світло розуміння» – ці слова святкового та урочистого тропаря на честь Рождества Христового 7 січня вперше прозвучали в контемплятивному монастирі отців Воплоченого Слова в Пуейо (Іспанія).

Тут, з нагоди цього празника, що святкується згідно Юліанського календаря, була відслужена Свята Божественна Літургія у візантійському обряді.

Відбулася Літургія у головному храмі монастиря, що освячений на честь Пресвятої Богородиці, прославленої в Її чудотворній іконі із Пуейо. Очолив Літургію ієрм. Теодосій Савчук, ВС разом із дияконом Симеоном Савіцьким, ВС, що зараз перебувають та служать у цьому монастирі. Також співслужили ієрм. Павло Ді Чезаре, ВС, ігумен монастиря разом з іншими отцями монастиря.

В часі проповіді, о. Теодосій наголосив на вдячності, яку ми маємо виявляти Христу, зважаючи на Його безмежну жертву заради нас – жертву Себе Самого, яку Він складає, воплотившись на землі.

Цей день був особливим для всієї монашої спільноти монастиря не тільки через величність та торжественність празника Різдва Христового, але і тому, що ця Різдвяна Літургія була відслужена у Візантійському обряді. Оскільки практично всі брати та отці належать до Латинського літургійного обряду, тому для більшості з них це богослужіння стало першим досвідом знайомства з красою та глибиною Божественної Літургії однієї зі Східних Церков.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://iveukraine.com.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *