Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

«
»

Спільними зусиллями будувати Церкву закликали вірян єпархії святого Володимира Великого у Парижі

З початком 2021 року Паризька єпархія розпочала трирічну кампанію збору коштів «Ви також можете будувати Церкву».

«Можливо, ви вже бачили в наших храмах ці обличчя. Свята Тереза з Лізьє (1873-1897) поруч із нашою сучасницею – Терезою з Парижа. Святий Франциск з Асижу (1182-1226) поруч із молодим хлопцем з 21 століття. 

Великі святі минулих століть будували Церкву своєю вірою, своєю проповіддю та своїми вчинками. Можливо, не всі ми станемо настільки відомими, як Тереза з Лізьє та Франциск Асизький! Але ми також можемо будувати Церкву – тут і тепер. У наших родинах, на роботі, на відпочинку, в усіх обставинах нашого життя. Свідчити про нашу віру словами та добрими ділами. Кожен із нас може взяти на себе часточку фінансової відповідальності за Церкву», – заохочують вірних організатори кампанії.

Прихожанам рекомендують пожертву в розмірі однієї сорокової частини з доходів. Наприклад, якщо людина працює сорок годин на тиждень, то може пожертвувати еквівалент однієї години праці щотижня.

«Ці кошти дозволять єпархії утримувати священників і храми, забезпечувати літургійне життя та катехизацію, організовувати єпархіальні собори та реколекції, утримувати Єпархіальний дім», – йдеться у зверненні до вірних єпархії святого Володимира Великого.

 Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://ugcc.fr

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *